Nipsey Hussle
Zdroj: Profimedia
Nipsey Hussle

Slavný americký raper zemřel (†33). Někdo ho zastřelil přímo na ulici

Americký raper Nipsey Hussle (†33) je po smrti. Byl několikrát chladnokrevně střelen přímo před svým obchodem Marathon Clothing v Los Angeles. Po převozu do nemocnice však vážným zraněním podlehl. Informoval o tom portál TMZ.

4 fotky
Při nedělní střelbě na ulici v losangeleské čtvrti Hyde Park byli postřeleni celkem tři lidé. Zatím jedinou obětí je podle tamních policistů právě raper Nipsey Hussle. Další jsou v tuto chvíli ve vážném stavu v nemocnici.

 

Nipsey Hussle byl několikrát zasažen kulkou před svým obchodem s oblečením. S vážným zraněním byl převezen do nemocnice, kde však zemřel. Rapperovi bylo 33 let.

 

"V pondělí odpoledne jsme se na žádost Nipseyho Hussla měli potkat, a probrat možnosti, jak zastavit násilí gangů," napsal na twitteru losangeleský policejní komisař Steve Soboroff. "Jsem tak smutný," dodal.

 

Se svou deskou Victory Lap byl Nipsey nominován na letošní cenu Grammy pro nejlepší rapové album. Ocenění nakonec získala raperka Cardi B za album Invasion of Privacy.

 

K tragické události už se vyjádřilo na sociálních sítích několik jeho kolegů. Mezi nimi například zpěvák Pharrell Williams, zpěvačka Rihanna nebo rappeři ASAP Rocky a Snoop Dogg.

Autor: pan

Diskuze