Paige VanZant
Zdroj: Isifa / Facebook
Traumatický zážitek

Slavnou sportovkyni hromadně znásilnila parta opilců: Pořád se na mně střídali! ZDRCUJÍCÍ ZPOVĚĎ

Koho by napadlo, že jedna z nejúspěšnějších bojovnic tak drsného sportu jako je MMA zažila něco tak traumatického, jako je hromadné znásilnění... To přesně potkalo slavnou sportovní hvězdu Paige VanZant (24).

6 fotek
Na pohled je to křehká dívka, ve skutečnosti se však bojovnice v MMA nebojí poprat až do krve. Ostatně, právě jeden takový krvavý souboj ji proslavil v prosinci roku 2015, kdy se postavila proti soupeřce Rose Namajunas. Boj v kleci prohrála, ale ten životní, dá se říct, vyhrála.

Paige světu nedávno představila svoji novou knihu s názvem Vzestup, ve které popisuje své drsné dětství a dospívání. Největší životní trauma si odnesla z dávného středoškolského večírku, kde ji hromadně znásilnila skupina opilých spolužáků. „Měnili svoje pozice a neustále se na mně střídali... Nejhorší bylo, že jsem nemohla nic udělat. Nezbývalo než se jim podřídit,“ svěřila se s hororovým zážitkem drsná kráska.

Místo soucitu a tolerance však přišla krutá rána. Školou se začalo šířit, že s mladíky souložila dobrovolně a rázem ji všichni považovali za děvku, která takzvaně dá každému na potkání. Šikana se tak nebezpečně rychle stupňovala. Paige tak v knize přiznává, že jeden čas i velmi vážně uvažovala nad sebevraždou. Pak ale přišla spása. Paige začala chodit na kurzy bojových sportů, které se staly její životní vášní. V průběhu několika let se z ní stala světoznámá profesionální hvězda ženského MMA, na kterou jsou lístky beznadějně vyprodané... Paige je vzorem pro ty, kteří v životě ztrácí poslední naději. Ona je důkazem, že i ten nejhorší zážitek v životě se může obrátit v něco dobrého.
 

VAŠE PŘÍBĚHY: Znásilnění ze mě udělalo trosku
Sexuální zneužití, sebepoškozování i anorexie! V dospívání Mathilde prožívala peklo! Jak z něj našla cestu ven?

Autor: bin

Diskuze