Věra Špinarová a Petr Janda
Zdroj: Profimedia / isifa
Jednou se vrátí...

Slavní truchlí nad smrtí Věry Špinarové: Čekal jsem to, říká Petr Janda, kterému se svěřila s obtížemi!

Zpráva o smrti oblíbené zpěvačky Věry Špinarové (†65) obletěla celé Česko. Majitelka snad nejkrásnějšího hlasu v republice byla ve středu převezena po kolapsu srdce do nemocnice, kde v neděli zemřela. Nyní se vyjádřili její kolegové a projevili nad jejím odchodem smutek.

8 fotek
Ve věku pětašedesáti let zemřela v neděli Věra Špinarová. Zpěvačka bojovala o život od středy, kdy jí na koncertě postihla zástava srdce. Informaci o jejím úmrtí potvrdil syn Adam Pavlík.

„Co na to říci? Je to smutné. Ale čekal jsem to. Pořád o tom přemýšlím. I když podle těch zpráv, které přicházely, jsem si jasně vydedukoval, že je to konec. Takže mě to do určité míry nepřekvapuje,“ řekl Super.cz Petr Janda (74) a dodal: „Věra byla bomba zpěvačka a byla také hodná ženská, myslím, že nikdy nikomu neublížila. Naposledy jsem ji viděl v srpnu na festivalu, hráli jsme hned po ní. Takže jsem ji tam zase poslouchal s otevřenou pusou a spadla mi z jejího zpěvu brada. Zpívala jako vždycky fantasticky. Ale po koncertě mi říkala, že je vyřízená, že už tu hodinu není schopná utáhnout. Mluvila o konci kariéry.“

Smutek nad jejím odchodem projevili i další kolegové. „Věra mi bude moc chybět. Znala jsem ji od jejích jedenácti let, kdy začala zpívat. Věra Špinarová byla velká duše, kterou jste cítili, když jste si ji poslechli. Byl to skutečný solitér, originál,“ svěřila Super.cz Hana Zagorová (70). Projevy soustrasti vyjádřila také Heidi Janků, Michal David, Petra Janů, Monika Absolonová a další.

ČTĚTE TAKÉ:
NÁDHERNÉ VIDEO VÁS ROZPLÁČE: Věra Špinarová na tréninku s Martinem Dejdarem všechny dojala

Autor: niž

Diskuze