Henry Thomas
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Slavného herce z E. T. Mimozemšťana zadržela policie! Řídil opilý

Henry Thomas, známý především z filmu Stevena Spielberga E. T. Mimozemšťan, skončil v policejní cele. Po dechové zkoušce mu policie zjistila alkohol a zatkla ho. Na herce upozornil jiný řidič, který viděl stát jeho auto v křižovatce. Herec v něm totiž po zastavení usnul.

V roce 1982 režisér Steven Spielberg světu představil svůj film E. T. Mimozemšťan. A do hlavní role tehdy obsadil jedenáctiletého Henryho Thomase. Film se stal velmi úspěšný a z kluka z Texasu se stala hvězda.

 

V posledních letech o něm moc slyšet nebylo. Teď však na sebe upozornil, když ho policie zadržela za řízení pod vlivem alkoholu. Osmačtyřicetiletý herec zastavil uprostřed křižovatky v pondělí kolem půl deváté hodiny večer ve městě Tualatina v americkém Oregonu.

 

Na policii zavolal jiný řidič, který si všiml jeho auta. Uvnitř ho pak našla hlídka spícího. Když ho probudili, udělali mu dechovou zkoušku, která potvrdila alkohol. Policie ho po zadržení převezla do věznice ve Washington County. Podle deníku CNN vazbu opustil v úterý ráno.

 

Kromě E. T. Mimozešťana se Thomas objevil také ve filmu Legenda o vášni po boku Brada Pitta a Anthonyho Hopkinse nebo v životopisném drama Last Ride, kde si zahrál hlavní roli. Od roku 2018 hraje v seriálu The Haunting.

 

Po třech hodinách řízení chybujeme jako opilí
Energetické drinky a alkohol: časovaná bomba

Autor: reg

Diskuze