Maminky Jasmina a Nikol
Zdroj: Instagram, Jasmina Alagič Vrbovská, Nikol Moravcová
Prásk.tv

Slavné maminky Alagič a Moravcová: Která se vám líbí víc?

Těhotné takřka ve stejnou dobu byly Jasmina Alagič (30) a Nikol Moravcová (32) a obě si domů nedávno přinesly nové přírůstky. Jasmina má s Rytmusem (42) syna Sanela a Nikol s Karolem dceru Violet. Štěstí z nich doslova pryští. Už víte, která novopečená maminka se vám líbí více? Prozraďte nám to v naší anketě.

8 fotek
„Takový to, když už je ti 5 dní a pustí tě z porodnice domů! Wheee, mejdan začíná. To bude jízda! Dostali jsme snad všechny možný rady a varování, ale je nám už teď jasný, že ta naše jízda bude jak na horský dráze,“ napsala na Instagram modelka a bloggerka Nikol Moravcová, která nedávno porodila dceru Violet v pražské porodnici Podolí.

Stejně unesená ze svého miminka je i Jasmina Alagič. Ta na svět přivedla syna Sanela, a to v jedné z bratislavských porodnic. „Už během těhotenství jste byli úžasní parťáci. Neměla jsem problém vám vždy napsat, co cítím. Setkala jsem se vždy s láskou a radostí. Jsem za to vděčná. Takže tohle s vámi nemůžu a nechci neprocítit. Jsem máma,“ chválila fanoušky na Instagramu Jasmina, když jim popisovala nejkrásnější okamžik jejího života.

Obě maminky se svým příznivcům svěřují rády, a tak se nikdo nemusí bát, že by o něco přišel. Jak Violet, tak Sanel už dorazili do svých domovů a jejich rodiče se jich nemohou nabažit. Už víte, která novopečená maminka se vám líbí více?

Anketa

Která maminka se vám líbí víc?

Hlasovalo 527 lidí.

Jak zvládnout přechod z mateřské zpět do zaměstnání?
Maminkou v mladém věku?

Autor: Han

Diskuze