České zlatokopky - Mesarošová, Vignerová a Kristelová.
Zdroj: isifa.com
Tělo na prodej

ANKETA: 10 nejznámějších českých zlatokopek. Hlasujte, která je podle vás ta NEJ

Až na výjimky jsou to modelky, které nemohou nabídnout nic jiného než své tělo. Očekávají za něj luxusní vozy, šperky za miliony a dovolené na soukromých plážích. Kdo jsou největší české zlatokopky?

Aneta Vignerová (25), misska
Vyhrála korunku Miss před třemi lety a hned se vrhla do náruče o dvacet let staršího podnikatele Kamila Bahbouna. Když se ho dost nabažila, skočila do náruče Davida Krause. Brzo však zjistili, že jeho konto neodpovídá jejím představám, a tak se zabořila do gauče fotbalisty Tomáše Ujfalušiho, který si stihl za pár let v zahraničních soutěžích vykopat pěkný balík peněz. Ale ani ten s ní nevydržel.

Gabriela Dvořáková (25), modelka a učitelka
Není to typická zlatokopka, ale chudáka by rozhodně domů nevzala. Poté, co o nějakých pár tisíc (měnu si dosaďte sami) zmenšila konto Leoše Mareše, si udělala výlet mezi zlatou mládež a trávila postelový čas s Jakubem Malinou. Ten jí však nechal kvůli slavnější krásce Elišce Bučkové. Ona se zase vrhla do náruče bývalého přítele Bučkové Vaška Noida Bárty a brzo mu porodí potomka.

Michaela Štoudková (28), holka z Kozičky
Blondýna, které se přezdívalo "matrace Štoudková" pro její časté aférky z českými fotbalisty i hokejisty, samozřejmě preferuje sportovce, i když občas ulovila i někoho slavného z jiného oboru, jako například Janka Bartošku, namyšleného synka slavného herce Jiřího. Podle toho, kolik toho ve svých letech stihla, se dá usuzovat, že jí nejde ani tak o peníze jako o častý a kvalitní sex. A to se cení.

míša štoudková

Dominika Mesarošová (28), profesionální celebrita
Tahle modelka má velice vřelý vztah k penězům. A říká se o ní, že je pro ně schopná udělat cokoliv. Za sebou má výnosný vztah se "staříkem" Petrem Ptáčkem (67). Po něm si našla o něco méně movitého majitele zlínské diskotéky Sašu Vacha (29), který je jí věkově o něco blíž. Ale ani s ním už není.

Kateřina Průšová (30), misska a modelka
Vzala si "krále vrakovišť" Vladimíra Konvalinku, který si pobyl dva roky ve vězení, a jejich vztah tak nějak nedopadl. Navíc se Průšová z něj pokouší (prý stále marně) dostat 3 miliony, které jí dluží. Po rozvodu si našla podnikatele Martínka, ale ani s tím nebyla spokojená a již nejsou spolu.

Lucie Králová (32), misska
Nejdřív vyzkoušela vilu milionáře Zdeňka Kaufmanna, ale tam dlouho spokojená nebyla. Konto měl sice dostatečně velké, vypadal také dobře, ale jedna modelka pro něj byla málo... Králová se nevěrníka zbavila a vrhla do náruče mohutného hokejisty a zklamaného politika Jiřího Šlégra, jemuž zůstává v životě dodnes.

Andrea Verešová (34), slovenská modelína
Miss Slovensko z roku 1999 zkoušela štěstí s různými boháči, kteří dokázali uspokojit její lásku k luxusním kabelkám a zlatým lyžákům. Nakonec se rozhodla pro právníka Daniela Volopicha (46), kterého si vzala a porodila mu dvě děti. A musí se Andree nechat, že kromě výše konta jí zajímalo i to, jak její partner vypadá. Volopich je dokonalý. Se svým tělem by mohl dělat reklamu na steroidy.

Existují také zlatokopky, které zatím moc zlata nevykopaly. Prostě mají smůlu. Zatím...

Nikol Moravcová (27), tak trochu všechno
Samozvaná modelka, herečka, módní bloggerka a moderátorka patří ke zlatokopkám, které zatím na pořádnou zlatou žílu nenarazily. Mistryně světa v chození na party bez pozvánky popularitu miluje a udělá pro ni cokoli. Dva roky s bývalým přítelem Agáty Hanychové Markem Šíšou nebo s moderátorem Petrem Vojnarem. Nic moc.

Michaela Ochotská (29), moderátorka
Poprvé se ukázala divákům v televizním seriálu Pojišťovna štěstí. Od prosince 2008 moderovala hlavní zpravodajskou relaci TV Nova Televizní noviny. Pracovala ve dvojici s Pavlem Dumbrovským. S tím údajně nespala, zato s podnikatem Michalem Exnerem ano. Ten měl však smůlu, že začal mít finanční problémy, takže přišel rozchod a vztah s tenistou Lukášem Rosolem. A zatím oba drží.

Kateřina Kristelová (34), celebrita
Zpívá, hraje a moderuje. Nic jí však nejde dokonale. A neumí to ani s muži, kteří od ní většinou utíkají a stěžují si, že to je pro ně příliš drahý vztah. Což samozřejmě nemůže potvrdit. Třeba má pravdu Katka, že se ji jednoduše snaží očernit. Za manžela si vzala hokejistu Martina Tůmu. S ním má dceru Claudii. O pár let později od ní zdrhal moderátor Kamil Bartošek alis Kazma.

Anketa

Kdo je podle vás největší česká zlatokopka?

Hlasovalo 4387 lidí.

Autor: ham

Diskuze