Zdroj: APTN
Módní extrémy

Slavné dámy předvedly na předávání cen Grammy extravagantní outfity: Který byl nejšílenější? FOTO

V pondělí v Los Angeles proběhl 61. ročník vyhlašování cen Grammy. Slavnostní večer moderovala zpěvačka a patnáctinásobná držitelka ceny Alicia Keys, která ho velkolepě zahájila svým vystoupením. Během večera na červeném koberci zazářila řada hvězd. Dámy zvolily velmi extravagantní outfity.

16 fotek
Na červeném koberci během předávání cen Grammy ve svých róbách zářila řada hvězd. Zpěvačka Bebe Rexha všechny uchvátila svou obří rudou róbou. Cardi B na sobě zase měla podivné šaty připomínající rozvíjející se "lotosový květ".

Hvězda reality show Kylie Jenner vyrazila na ceny Grammy 2019 v doprovodu partnera Travise Scotta. Na sobě měla světlerůžovou róbu, která trochu připomínala extravagantní teplákovou soupravu.

Zpěvačka Miley Cyrus překvapila. Jako jedna z mála zvolila střídmější outfit. Na předávání cen Grammy přišla v červeném kalhotovém kostýmku. Německá topmodelka Heidi Klum na gala večer v Los Angeles zase vyrazila v bílých asymetrických minišatech s obrovskými volány.

Zpěvačka Katy Perry byla nepřehlédnutelná. Měla na sobě korzetové šaty s růžovou plyšovou sukní. Jako vždy okouzlující Jennifer Lopez si sovu cenu Grammy přišla převzít v šedých úzkých šatech s kameny, které doplnila stylovým kloboukem.

Autor: mk

Diskuze