Jdou děti a zbraně dohromady

Manžel zpěvačky Pink zveřejnil ŠOKUJÍCÍ VIDEO s dcerou: Nehoráznost! píší fanoušci

Carey Hart, manžel zpěvačky Pink ve středu zveřejnil video, které si zasloužilo do pátečního rána 413.000 shlédnutí.

6 fotek
Manžel známé zpěvačky Carey Hart zveřejnil video, kde jeho sedmiletá dcera Willow střílí z pušky. Bývalý motocrossový závodník vyznává tvrdší způsob výchovy. Pod video napsal: „Začíná být dost dobrá“.

Je na každém, jakou výchovu zvolí pro své děti. Avšak video, na kterém je malá dcerka známé zpěvačky Pink, nesklidilo zrovna úspěch. Pod videem se objevilo hned 5000 komentářů, kde najít kritiku, nebyl problém. Manžel zpěvačky svým fanouškům odpověděl: „To je váš názor. Nikdy nekritizuji lidi za to, když projeví svůj názor. Jsem rád, že probíhá diskuse a probírají se tak citlivá témata jako je toto. Ale když pohrdáte mou zemí nebo kulturou, myslím, že mám právo začít být zlý,“ reagoval na komentáře lidí, kteří kritizovali volné držení zbraní, které je v USA povolené.

Carey se netají také tím, že své dceři poprvé střelnou zbraň představil, když jí byly 3 roky. Carey a Pink spolu mají kromě dcerky Willow syna Jamesona (3), pro něj zřejmě v posledních dnech začíná být střelba na denním pořádku. Od této výchovy si Carey slibuje, že dětem dostatečně vysvětlí, jak s danou zbraní zacházet, jak ji skladovat a hlavně, jak předejít tomu, aby se nedostala do špatných rukou. Co si o této výchově myslí Pink, zatím není známo. 

 

Autor: ad

Diskuze