Chválí Karla. A kdo ne?

Slavíka by měla vyhrát Farna, v kapelách snad neuspěje Ortel! přeje si Banga

Česká republika žije v sobotu vyhlašováním prestižních cen Český slavík. Jak vidí výsledky uznávaný zpěvák a hudebník Radoslav Banga alias Gipsy(32)?

Radek Banga patří k uznávaným českým umělcům. A díky jeho často kontroverzním názorům bývají s rozhovory s ním zajímavé. A jinak tomu není ani před slavnostním večerem vyhlášení Českých slavíků. Ačkoliv na kontroverzní prohlášení tentokrát nedošlo.

Banga vystupí s Karlem Gottem, se který zazpívá duet. "Navíc mou autorskou písničku," chlubí se muzikant. "Já se moc těším. Bude to poprvé, co zazpívám takto naživo v televizi. A navíc, co může být víc než si zazpívat s božským Karlem?"

O Karlovi Gottovi má Banga jen to nejlepší mínění. Jak jinak také. "Měli jsme dvě zkoušky a hned jsme na to vlítli. Karel je skvělej člověk, velkej profesionál a rád vtipkuje. Jsem rád, že s ním můžu být na jeho turné."

A jak tipuje Banga výsledky? "Vítězství ve Slavíkovi by si zasloužila Ewička Farna, protože udělala velkej kus práce."

Mezi zpěváky tipuje samozřejmě Karla Gotta. A jak podle něj dopadnou kapely? "Letos by mohly vyhrát Chinaski. Doufám, že ne Ortel."

Slavnostní předávání cen Český slavík Mattoni 2014 začíná na televizi Nova ve 20:20. Již nyní můžete sledovat on-line ZDE.

Autor: pul

Diskuze