Muž v letadle - 1
Zdroj: Twitter
To je milé

Sladké gesto starého muže k dívce (2) během letu: Tohle vás chytne za srdce! FOTO

Sladké gesto, které udělal starší muž pro dvouletou dívku, zasáhlo srdce mnoha lidí poté, co strýc dívenky, který s ní cestoval, zveřejnil fotografie s příběhem na sociální sítě.

4 fotky
Pro mnoho dětí může být cestování letadlem zábavou, na kterou se těší a pro jiné zase docela strašidelným zážitkem. Docela běžně se pak stává, že mají děti záchvaty, ale spolucestující je příliš dobře nepochopí. Pak mají tendenci okřikovat dítě nebo jeho rodiče.

Nicméně, tento starý muž, který si během cesty letadlem všiml dvouleté dívky, která měla strach z létání, se rozhodl udělat něco jiného. Strýček malé dívky Wesley Thomas, který s ní cestoval, se později na sociálních sítích podělil o povznášející příběh.

Ve svém příspěvku napsal: "Byli jsme na cestě do Tampy a ten člověk si všiml, že se moje neteř začala čílit. Obrátil se na ni a říká: "Chtěla by sis kreslit?" Vytáhnul tablet z hlavního zavazadla a podal jí ho. "Mám 4 dcery," řekl. Všichni se podívejte na jeho obličej.“

Tento příběh zasáhl mnoho lidských srdcí na sociálních sítích a brzy se stal virálním. Lidé byli sladkým gestem dojati. Lidé obdivují laskavost muže k cizímu dítěti.

Autor: mk

Diskuze