Horor
Zdroj: Thinkstockphotos
Z toho se dělá zle

Internetové stránky pro nejsilnější povahy: Tyhle weby raději nikdy nenavštěvujte!

Život bez internetu si téměř nikdo neumíme představit. Jsme zvyklí na neustálý a obrovský příjem informací, možnost najít si odpověď prakticky na každou naši otázku. Některé zdroje jsou důvěryhodnější, některé již méně. Ale některé jsou doslova a do písmene naprosto šílené!

Každý se občas potřebuje odreagovat a hledá zábavné či bizarní stránky. Následující webovky jsou však opravdu nebezpečné a spíše vás vyděsí! Duševní pohodu vám zaručeně nepřinesou a klidný spánek po jejich navštívení nečekejte.

Jako první za zmínku rozhodně stojí stránka Plane crash info. Odkazuje na nedávné letecké katastrofy, uvádí datum, místo, linku a děsivě přesné detaily nehody. Pokud se někam chystáte, vřele doporučuji se této webovce vyhnout!

Dalším v pořadí je zákoutí internetu nazvané Bestgore. Sám o sobě již vypovídá fakt, že její zakladatel šel do vězení kvůli uveřejnění natočené opravdové sebevraždy, což bylo uznáno za porušení morálky a ohrožení společnosti. Stránka obsahuje násilná, ale hlavně reálná videa, fotky a zprávy. Nalezneme zde mučení, holokaust, konspirační teorie, vraždy, mutace. Vše prezentované velmi naturalistickým způsobem. Nevhodné ukazovat dětem a před desátou hodinou večerní!

Další děsivé weby najdete na další straně!

Autor:

Diskuze