Santana Gutierrez - 6
Zdroj: Twitter
Vidíte dvojitě?

Šla po ulici, když vtom narazila na dívku, která vypadala zcela totožně! Pak následovalo další překvapení

Šli jste někdy po ulici a potkali jste někoho známého? Nejspíš ano. Ale šli jste někdy po ulici a potkali jste člověka, který vám byl podobný natolik, že byste ho skoro od sebe nerozeznali? Asi ne. Přesně to se ale stalo této dívce ze San Diega.

3 fotky
Dívka jménem Santana Gutierrez si to štrádovala po ulici v San Diegu, když najednou zůstala stát jako opařená. Proti sobě totiž spatřila dívku, která vypadala naprosto totožně jako ona. Jako kdyby se koukala do zrcadla... Člověka hned napadne: Je to vůbec možné?

Asi ano. „Právě jsem narazila na svoji naprostou dvojnici. Cože??“ napsala si na Twitter Santana, která se se svým „dvojčetem“ vyfotila. Ihned si prý pomyslela, že se jedná o její skutečné dvojče a že je při porodu rozdělili. Matka ji však utvrdila v tom, že nic takového se nestalo. Taková náhoda, že potkáte člověka skoro naprosto stejného, je až k neuvěření, nemyslíte?

Neznámá dívka se jmenovala Isabel a na ulici zrovna pracovala pro organizaci Save The Children. Překvapená byla z celé situace stejně jako Santana. Snímek se hned začal šířit internetem, a tak přišel další šok. Santana zjistila, že má dvojnic ještě více, protože začaly posílat snímky i jiné dívky, které byly Santaně také hodně podobné.

A co vy, myslíte, že také máte nějakého dvojníka? Nebo už se vám snad někdy stalo něco podobného?

Autor: niž

Diskuze