Jeansy - 1
Zdroj: Twitter
Čáry, máry...

SKVĚLÝ NÁPAD: Chcete si vzít své oblíbené kalhoty, ale zjistili jste, že jsou špinavé? Jednoduchý trik to vyřeší i bez praní

Spěcháte na sobotní párty a chcete si obléct své oblíbené jeany, které by ale nejdřív potřebovaly vyprat. Světový výrobce jeansů, ale prozradil trik, který je pro údržbu riflí mnohem lepší a hlavně rychlejší než samotné praní.

Jak vyčistit kalhoty i bez praní? Je to tak prosté, že se vám nebude tomu ani chtít věřit... Jednoduše je strčte do mrazáku! Myslíte, že si děláme legraci ? Kontakt s mrazem efektivně zlikviduje bakterie a drobné částečky špíny, které se stávají strůjcem zápachu vašich oblíbených kalhot.

Ředitel Levi’s Chip Bergz prozradil, že chlad je pro jeany lepší než praní, protože má stejnou funkci – osvěžuje a očišťuje. Na rozdíl od praní, ale jeany nepoškodí, nevytahá a nesmývá barvu. Rifle by prý v mrazu měly pobýt přes noc nebo nejméně osm hodin, aby bylo jejich očištění efektivní. 
 
Pokud se však přece jen uchýlíte k praní, doporučujeme oblíbené kalhoty raději přeprat v ruce a nepoužívat aviváž ani sypký prací prášek. Ty tekuté jsou mnohem šetrnější... A co na to říkáte? zkusili jste to už, nebo zkusíte? Není to jedna z těch hloupých rad, které nefungují, takže to za to určitě stojí a pomůže vám to vyřešit celkem běžnou nouzovou situaci.

Autor: bin

Diskuze