Lucie Vondráčková a Milan Peroutka - 1
Zdroj: facebook.com
Dobrá práce!

Skvěle jim to ladí: Lucie Vondráčková a Milan Peroutka nazpívali duet. Je to pecka!

Oblíbená zpěvačka Lucie Vondráčková (37) a bývalý soutěžící z Tvojí Tváře, Milan Peroutka (27), společně zalezli do studia a tohle z toho vzniklo.

Lucie Vondráčková v létě zavítala do Čech, aby zde pokřtila svůj Zpěvník, který obsahuje nejen písničky s texty, akordy a notovými záznamy, ale také fotografie z rodinného alba. Jedním z kmotrů Zpěvníku byl také oblíbený soutěžící z Tvojí Tváře, Milan Peroutka.

Právě po tomto setkání vznikl nápad na spolupráci. Milan Lucii pozval na oběd a při tom prohodili pár slov ohledně možnosti budoucí spolupráce. Lucie však neváhala a okamžitě začala konat. Za 14 dní už se vše realizovalo ve studiu. Výsledkem byla krásná píseň Hvězdy nad oceánem.

Milanovi to s Lucií skvěle ladí. Ta si spolupráci s mladým zpěvákem pochvaluje. „Milan je profík, dříč a práce s ním je radost. Má v sobě pokoru a touhu dělat všechno na 100 %. Písnička Hvězdy nad oceánem mu sluší jako nikomu jinému a já jsem šťastná, že jsme nejen kolegové, ale i kamarádi,” řekla pro server bleskově.cz.

Chválou nešetří ani Milan Peroutka. K Lucii vzhlíží a obdivuje ji. „Bylo mi ctí, že jsme se spolu mohli zvěčnit ve společné písničce. Líbí se mi, jak Lucka na věcech pracuje se svými rodiči. V domácí, a přitom profesionální atmosféře.“

Kromě interpretů jsou z písně nadšení i fanoušci, kteří na ni na sociálních sítích pějí samou chválu. „Ta písnička je úžasná! Krásný text, super hudba, hlasy vám skvěle ladí. Už si ji pouštím po páté, musím si ji sdílet na profil,“ napsala jedna z fanynek Lucie Vondráčkové. Většina si chválí i text.

ČTĚTE TAKÉ:
MILAN PEROUTKA zcela otevřeně: Prozradil, co ho stálo vítězství v show Tvoje tvář. Má pravdu?

VIDEO: Flirt i pusa! Milan Peroutka podlehl šarmu Bereniky Kohoutové
 

Autor: mk

Diskuze