Zdroj: TV Nova
Oslava jeho kariéry

SKVĚLÁ NOVINA v životě Michaela Schumachera: Manažerka vydala oficiální prohlášení!

9. 11. 2018

Kolem Michaela Schumachera (49) se hodně spekuluje, ale málo ví. Tu a tam se objeví někdo z jeho okolí, kdo naznačí, jak na tom bývalá hvězda Formule 1 je. A konečně se objevil někdo, kdo přináší alespoň nějaké dobré zprávy.

6 fotek
Jaký je přesný zdravotní stav Michaela Schumachera, nikdo od osudné nehody, která se stala na konci roku 2013, vlastně vůbec neví. Rodina neustále mlží, a tak jakákoliv sebemenší novina kolem Schumacherova dění je pro fanoušky darem z nebes.

Teď veřejně vystoupila jeho manažerka a mluvčí Sabine Kehm (53). O Schumim samotném bohužel neřekla nic nového, přesto měla pro fanoušky dobré zprávy. A to při příležitosti slavnostního odhalení plakátu, na kterém je sám Michael Schumacher řídící vůz Ferrari F1 2000. S tím totiž tenkrát vyhrál svůj první ze sedmi titulů mistra světa.

„Jsme potěšeni, že můžeme být partnery ZOOM, který se snaží získat peníze pro Keep Fighting Foundation (Nadace Michaela Schumachera, pozn. red.). Je to úžasný způsob, jak oslavit Michaelovu bohatou kariéru a mimochodem ten plakát je opravdu nádherný,“ uvedla v prohlášení dojatá tisková mluvčí.

Autor: bin

Diskuze