Dívku znásilnilo 16 spolužáků - 2
Zdroj: Profimedia
Nikdo jí nepomohl

Školačku znásilnilo 16 spolužáků. Přidali se k nim učitelé i ředitel! VIDEO

Otřesný případ, kdy dívka byla zneužita celkem 19 muži, se odehrál na východě Indie. Dívka z deváté třídy už stala před soudem a podrobila se lékařské kontrole.

Policie ve východní Indii zatkla ředitele školy, dva učitele a tři žáky, které spolu s dalšími 13 chlapci obvinila dívka ze znásilnění. To se podle její výpovědi nestalo jednou, ale opakovaně v posledních sedmi měsících.

Dívka se nejdříve bála o znásilňování někomu říct. Měla strach z reakce místní společnosti, která je v tomto směru velmi konzervativní. Celé to začalo, když ji nejdříve znásilnili tři spolužáci, které si celý akt natočili na video a sdíleli ho s ostatními spolužáky. Ti, když ho viděli, znásilnili dívku také. Záběry se nakonec dostaly až ke dvěma učitelům. Ti místo pomoci využili situace a i oni dívku sexuálně zneužili.

Když si chtěla jít stěžovat řediteli školy, nenapadlo ji, co se stane. I on ji sexuálně zneužil! Dívka už nyní vypovídala před soudem a podrobila se lékařskému vyšetření. Jak to ale celé dopadne, není zatím jasné, píše deník The Hindustan Times. V Indii od roku 2013 hrozí za násilné útoky proti ženám i trest smrti.

Autor: bin

Diskuze