Hannah Teter
Zdroj: Instagram
Nová kariéra?

SKANDÁLNÍ VIDEO zlaté olympijské vítězky: Z mobilu jí uniklo domácí PO*NO!

Americká olympijská vítězka v jízdě na snowboardu Hannah Teter (31) má z ostudy kabát! Na internet uniklo intimní video, ve kterém se s přítelem oddává vášnivým milostným hrátkám.

6 fotek
Američanka Hannah Teter je ve svém oboru velmi uznávanou sportovkyní. Ostatně před dvanácti lety tahle blond kráska vyhrála olympijské zlato v Turíně a další čtyři roky na to se ve Vancouveru zmocnila zaslouženého stříbra.

Hannah je známá nejen svými promakanými triky na prkně, ale taky pořádně sexy a provokativními snímky, kterými obluzuje fanoušky na sociálních sítích. Teď se ale na internet dostalo to, co nemělo. Jak už se tak čas od času nějaké hvězdě přihodí, snowboardistka se stala cílem chamtivého hackera a ten na jejím úložišti našel hotový poklad. Domácí pornografii s urostlým přítelem Johnnym „Bananas“ Devenanziem.

Video, které už několik dní koluje po internetu, americkou sportovkyni vyneslo znovu do nebes ne zrovna v tom nejlepším světle. I když na druhou stranu mnozí slintalové a zvědavci se nemohou nabažit pohledu na to, jak to Hannah jde nejen na sjezdovce, ale i v posteli. Prý to není jen tak obyčejné amatérské video tohoto druhu...
 

Autor: bin

Diskuze