Vladimír Putin
Zdroj: Profimedia
Video jako důkaz

SKANDÁL V RUSKU: Putin vyhrál prezidentské volby. Výsledky ale z části neplatí!

Vladimir Putin (56) podle očekávání naprosto drtivě zvítězil v prvním kolem prezidentských voleb v Rusku. Jenže se ukázalo, že volby neprobíhaly tak čestně, jak by měly. Některé výsledky už byly anulovány!

8 fotek
Tento víkend se v Rusku konalo první kolo prezidentských voleb, jejichž velkým favoritem je současný prezident Vladimir Putin. A jak se očekávalo, vyhrál ho s drtivým náskokem oproti soupeřům, díky zisku 70 % všech hlasů. Jenže se na veřejnost dostalo video, které ukazuje, že se během voleb pořádně švindlovalo.

Ti, kteří si vroucně přáli, aby zemi dále vládl Vladimir Putin, se podle deníku standard.co.uk postarali o skandál obřích rozměrů. Video z několika volebních místností ukázalo, že se během voleb podvádělo. Někdo manipuloval s falešnými hlasovacími lístky!

Záběry z Ljubercy u Moskvy ukazují, jak úředníci a další přítomní lidé hází nepozorovaně do urny předem vyplněné volební lístky. Stejně tak v Dagestánu muž za přítomnosti člena komise naházel do urny předem nachystané lístky. Několik dalších kamer ve volebních místností bylo zakryto balonky... Proč asi? Celý skandál tak způsobil, že už pět okrsků anulovalo původní výsledky. Ani to ale nezabrání Vladimiru Putinovi v tom, být i nadále prezidentem. A to minimálně do roku 2024.

Autor: bin

Diskuze