Tchán Pippy Middleton David Matthews obviněn ze znásilnění nezletilých
Zdroj: Profimedia
Z ostudy kabát

SKANDÁL v britské královské rodině: Zatčení a drsné obvinění ze znásilnění!

Britskou královskou rodinou otřásá skandál, který tady v celé její historii nebyl. Obvinění a vzetí do vazby kvůli znásilnění dvou nezletilých dívek! Ač se to týká vzdáleného člena rodiny, zostuzen je tím celý královský rod.

6 fotek
V loňském roce se sestra vévodkyně Kate Pippa Middleton (34) provdala za automobilového závodníka Jamese Matthewse (42). V té době nejspíš netušila, k jakému skandálu se schyluje v rodině jejího nastávajícího. Ke skandálu, který může pohnout s pověstí celé královské rodiny, protože co se týká jednotlivce, jde za povstí celého rodu. A co, že se stalo? Davis Matthews, tchán Pippy Middleton, měl znásilnit dvě nezletilé dívky!

Ke znásilnění mělo dojít, jak píše deník The Sun, už před dvaceti lety v Karibiku na ostrově Svatého Bartoloměje. Francouzská policie se ale k vyšetřování případu dostala až nyní, a tak v úterý na pařížské letišti Orly tchána Pippy zatkli a odvezli do vazby.

Ten byl propuštěn po 48 hodinách na tučnou kauci s několika dalšími neupřesněnými podmínkami. O tom, jestli bude další soud, se rozhodně v průběhu následujících šesti měsíců. Miliardář Matthews, který s manželkou žije v Karibiku už mnoho let, samozřejmě veškerá obvinění popírá a tvrdí, že nic neudělal.

Autor: bin

Diskuze