Orgie s letuškami
Zdroj: Twitter
Nebeské nemravnosti

SKANDÁL letecké společnosti: Piloti si natáčeli sex s letuškami přímo na palubě!

Skandálnímu odhalení čelí německá letecká společnost Condor. Piloti si během svých služeb užívali s letuškami přímo na palubě. A co víc, ještě se u toho natáčeli!

Až dva roky vězení hrozí posádce německé letecké společnosti Condor. Letušky spolu s pilotama se během služby věnovali nejen pohodlí a bezpečnosti svých cestujících, ale také sami sobě. Sexuální orgie si pak navíc natáčeli.

Není proto divu, že sdílený materiál brzo odhalil, co se na palubě letadla odehrávalo a nyní je z toho obrovský průšvih. Pokud se totiž prokáže, že svým nevhodným jednáním jakkoli ohrozili bezpečnost letu a cestujících, mohou jít aktéři i do vězení.

„Dozvěděli jsme se následující skutečnosti: Je zřejmé, že v kruhu pilotů někteří pořizují fotografie nebo videa ženských kolegyň, které je ukazují při sexuálních aktivitách,“ tlumočil vyjádření Condor Airlines pro německý časopis Focus její tiskový mluvčí. Podle všeho to vypadá, že v lepším případě dostanou provinilci pouze vyhazov. Letecká společnost nehodlá takové chování akceptovat, mohlo by to poškodit její pověst. Vyšetřování případu ale stále není u konce.

Autor: bin

Diskuze