Nova expres Humor z rodinného života už na podzim

Sitcom Helena pokračuje! Pogodová přijde o práci

Oblíbený rodinný sitcom Helena, ve kterém zazářila mimo jiné herečka Sandra Pogodová, bude mít na podzim pokračování.

Na podzim pro své diváky TV Nova připravila již druhou sérii sitcomu Helena, který i tentokrát přinese situační humor z úskalí rodinného života, hádek a následného usmíření. A také dva nové herce!

Herecký tým posílí Petra Hřebíčková coby Klára Brázdová, která nahradila čerstvou maminku Kláru Issovou a Marka Musila ztvární talentovaný Filip Antonio.

Druhá řada seriálu poodhalí i minulost hlavních postav, manželského páru Heleny a Dana. „Helena opouští zaměstnání a pokouší se uživit jako živnostník. To se jí úplně nezdaří, a tak si musí hledat další a další práci. Nakonec ji přijmou do kadeřnictví, kde povýší ze zametání na mytí hlav,“ prozradila představitelka Heleny Sandra Pogodová.

Pracovní vytížení ale Heleně neumožní věnovat se dětem tak, jak by chtěla, a dokonce se citově odcizí manželovi Danovi. Ten se ale pokusí o záchranu skomírajícího vztahu a stává se jedinou jistotou v rozhádané rodině. „Danovi se v nové sérii začne opravdu dařit. Jsem za to moc rád,“ nechal se slyšet herec Leoš Noha.

Všech rodinných roztržek jsou nedobrovolnými svědky i jejich potomci. Nutno ale dodat, že některé sami zapříčiní. S Helenou se nejčastěji hádá dospívající dcera Lucie. „Lucie střídá kluky a dokonce se i zamiluje,“ prozradila její představitelka Martina Kavanová.

To Marek pokračuje ve svém objevování světa. Ze sourozeneckého tria je nejmladší a všechny získané informace ze světa dospělých jsou pro něho jednou velkou záhadou. Ačkoli je nejmladší, pro Helenu je největší oporou, ale i hlavní inspirací při jejím spisovatelském comebacku. Natáčení si opravdu užívám, seriálové sestry mi dost pomáhají,“ prozradil Filip Antonio.

Co čeká v druhé sérii představitelku Terezy Kristýnu Belzovou? „I v další řadě bude mým největším koníčkem sport, ale postupně si začnu více všímat holčičích věcí – šatů, líčení a tak,“ naznačila Kristýna.

Nová posila hereckého týmu je Petra Hřebíčková v roli Kláry Brázdové. Klára prochází největší proměnou. Po ztrátě zaměstnání totiž udělá pro všechny naprosto nečekané rozhodnutí a dá se na dráhu policistky. „Klára je trochu praštěná, trochu chytrolínka. Je stále závislá na své sestře, ale našla si skvělou práci! Stane se hrdou policistkou, které občas spadne obušek,“ prozradila Petra.

Nechte se i na podzim bavit životem jedné neobyčejné rodiny!
 

 

Autor: Tiskové odd. TV Nova / ana

Diskuze