Simona Stašová - 14
Zdroj: PETRA CLINIC
Proč?

Simona Stašová vydala drsný zákaz: Její představení nikdo nesmí natáčet! Důvod vás zarazí

Dcera Jiřiny Bohdalové (86), herečka Simona Stašová (63) vydala přísný zákaz! Nikdo nesmí natáčet její divadelní představení. Důvod, proč tomu tak je, vás možná překvapí...

11 fotek
Simona Stašová se před časem nechala slyšet, že se bude soustředit pouze na divadlo a filmu dá na nějakou dobu sbohem. Prý ji naplňuje mnohem víc a ráda by se v něm zlepšovala.

"Film je zakonzervovaný a už se nedá opravit, zatímco já na jevišti, když zjistím, že někde dělám chybu, že to nedojde do diváků úplně přesně, řeknu si: 'Ha, příště to udělám. Počkej, já to příště udělám tak, že to bude úplně přesný.' A když se dívám na film, říkám si: 'Kurnik, tohle jsem měla udělat jinak.' A kdybych se na něj podívala znovu, začnu zase: 'Kurnik, tohle jsem měla udělat jinak.' Prostě mně film nevyhovuje, protože je to konzerva. Mně vyhovuje divadlo, protože je živý. Je to teď a můžu to zítra opravit," přiznala herečka dle serveru Sedmička.

A s tím souvisí i zákaz, který ohledně svého divadelního hraní dala - nikdo její představení nesmí natáčet! "Já svoje divadelní představení vůbec nedovolím točit. Až budu vědět, že už mi dochází dech a že to možná už příště nedám, až budu mít v hlavě zvoneček, že teď už je to skoro, natočím to. Do té doby se ale lidi musejí zvednout, oblíknout se a jít do divadla. Ne se na to podívat v televizi," nechala se slyšet populární herečka v rozhovoru pro Český rozhlas.

Autor: mk

Diskuze