Simona Krainová - 5
Zdroj: Profimedia / instagram
Brzké uzdravení

Simona Krainová zažila drama: Manžela jí v noci odvezla rychlá! Nebyla to žádná banalita

Modelka Simona Krainová (45) zažila pořádně krušnou noc. Jejího manžela Karla Vágnera (41) musela totiž záchranka převést do nemocnice. Přitom si ještě nedávno, pár týdnů zpátky, užívali dovolenou na Zanzibaru.

10 fotek
„Krásná rána v Zanzibaru vystřídala rána ve válce s imunitou... něco asi na tom bude, že my ženy máme ten dar padnout až poslední,“ napsala v sobotu na svém Instagramu.

„Moji chlapi padali jeden po druhém. Max s angínou první, pak Bruno a Karla včera dokonce odvezla rychlá,“ pokračovala. Co se jejímu manželovi ale přesně stalo, to neuvedla. Podle toho, co napsala ve svém příspěvku na sociální síti, ale nešlo o žádnou banalitu.

„Jedu z nemocnice s dobrou zprávou - je z nejhoršího venku. Ten pocit strachu byl zabíjející, ale ok. Jdu se nadechnout. Doma ještě leží v posteli ty mé dva největší dary života a čekají na mámu a antibiotika, pokračovala v příspěvku známá modelka.

„Ještě jeden největší dar máme a máme ho všichni - zdraví. Tak si ho chraňte a nikdy ho neberte jako samozřejmost, protože jedním momentem můžete poznat, jak rychle se dá ztratit. Přeji vám jediné - hodně hodně zdraví,“ dodala. Moc dobře ví, jak snadné je z ničeho nic zdraví ztratit. Sama to loni poznala na vlastní kůži, když kvůli totálnímu vyčerpání zkolabovala na akci v Brně.

Autor: mk

Diskuze