Simona Krainová
Zdroj: Instagram
Nestyda

FOTO, co vás rozpálí: Simona Krainová se svlékla a vyšpulila zadeček. To je něco!

Kamkoliv vyrazí modelka Simona Krainová (44), vždy je ozdobou akce a umí na sebe stáhnout pozornost. Tentokrát se rozhodla odvázala natolik, že by se jiný červenal. Nechala se vyfotit jen tangách a z její postavy se vám zatají dech!

6 fotek
Simona Krainová se už nějaký pátek řadí mezi čtyřicátnice, ale její věk by hádal málokdo. Proto je dodnes stále žádanou modelkou a vítaným hostem na významných společenských akcích. Mezi ně patří i filmový festival. A tam dorazila se svým partnerem a podnikatelem Karlem Vágnerem.

Pár si přijel odpočinout od svých dvou dětí. „Zatím si to tu užíváme, je tu půlka Prahy, takže se tu cítíme jako doma," zavtipkovala modelka pro Blesk. A baví se více než odvážně. Modelka si je vědoma své krásy, o kterou se náležitě stará, tak se tím pádem nestydí. Takže když na sociální síť umístila fotku jen v tangách, fanouškům se z její sexy postavy zatajil dech.

Na fotce stojí modelka v provokativní póze u balkonových dvěří a dává tak fanouškům na odiv svůj dokonalý zadeček a dlouhé nohy. Pohled zepředu také určitě stál za to. Fotografem byl její partner, který se zveřejněním snímku neměl problém. Ví, že vlastní ženu, která se řadí už několik let mezi nejhezčí v republice. Jak to modelce sluší, se podívejte v galerii.

Autor: ham

Diskuze