Simona Krainová, Dara Rolins a Rytmus - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Nestačí se divit

Simona Krainová v šoku ze zamilovaného Rytmuse: Rapperovi poslala drsný vzkaz!

Sociální sítě v posledních týdnech zahlcuje Rytmus (41) se svými láskyplnými příspěvky o tom, jak zbožňuje život a hlavně svoji novou lásku moderátorku Jasminu Alagič (29). Už ale ani Simona Krainová (45) se na to nemohla dívat a k celé věci se vyjádřila dost jasně!

7 fotek
Vypadalo to na velmi poklidný a důstojný rozchod. Nakonec se ale špíná pomalu dere na povrch. Řeč je o ukončení vztahu zpěvačky Dary Rolins (45) a Rytmuse (41). Nejdříve to totiž vypadalo, jak se i přes ukončení vztahu mají ti dva stále dost rádi a všechno kolem nich je vyloženě sluníčkový. S příchodem nové lásky ale přišla i nečekaná mračna.

Rytmus začal sociální sítě plnit zamilovanými příspěvky, ve kterých v podstatě znehodnocuje vztah s Darou. Vyjádření jako, že nikdy se necítil tak úžasně a nikdy se takhle necítil, zabolí každou ženu. Ani Daru to nenechalo chladnou, a tak se ukázalo, že konec jejich lásky se bez těch mráčků zkrátka neobejde.

Rytmusovi tak dokonce i lidé z řad jeho fanoušků nadávají, že je vůči Daře neohleduplný. Tento názor sdílejí dokonce i některé známé osobnosti, například Simona Krainová, která si v minulosti s Darou nemohla kvůli jinému chlapovi přijít na jméno. „Ať je to jakkoliv, nemůže být tak hloupý, aby nevěděl, že to té ženě může ublížit. Jakékoli vyjadřování lásky pro nějakou jinou ženu je sice pochopitelné, ale ne tři minuty po tom, co jsem se rozešel se svou životní láskou,“ nechápe podle slovenského webu Plus7dní Krainová, která se tak přímo zastala raněné Dary. „Zdá se mi to prostě komické, ale vlastně asi nic jiného bych od něj nečekala. Ani mě to nepřekvapuje,“ dodala drsně na adresu zaláskovaného Rytmuse.

Autor: bin

Diskuze