Simona Krainová a Andrea Verešová
Zdroj: Profimedia
Flashback

Simona Krainová ukázala DRSNÉ FOTO s Andreou Verešovou: Jeden DETAIL všechny dost zarazil!

Modelky Simona Krainová (44) a Andrea Verešová (37) si vždy byly velkou konkurencí. O obou kráskách bylo známo, že zrovna nesdílí vzájemné sympatie. Dneska je však jejich boj patrně minulostí, a tak Simona Krainová ukázala jejich společné a vskutku úsměvné foto.

9 fotek
Česká modelka Simona Krainová a slovenská kráska Andrea Verešová patří na poli československé modelingové scény v absolutní špičce v dějinách tohoto oboru. A tak není divu, že si obě vzájemně uvědomovaly, jakou konkurencí si jsou. Možná právě proto v minulosti proběhla mezi nimi ostrá výměna názorů, která vygradovala ve veřejné opovržení.

To je dneska ale minulost, obě krásky jsou pyšnými matkami a mají kromě stálých pracovních nabídek a péči o rodinu úplně jité starosti, než se stále dokola hašteřit. A tak se z nich v rámci možností staly kamarádky, nebo také ne. Simona se i tak nebála ukázat snímek, kde obě byly ve svých modelingových začátcích (zlváště mladší Andrea) a větší část kariéry měly teprve před sebou.

Snímek zveřejnila ve své Insta Story česká návrhářka Blanka Matragi a Simona si ho od ní převzala, aby fanouškům ukázala, jak to tenkrát holkám slušelo. Nejvíce při pohledu na fotku zarazí v dnešní době líčením obou modelem. Zvláště Simona má velmi silně nalíčené oči a nevýrazné obočí. Dneska by s takovým líčením opravdu neuspěla, ale v té době to zkrátka bylo šik. Tady jasně vidíte, jak se časy mění a čas neúprosně utíká a utíká...

Autor: bin

Diskuze