Postavička ham ham

Simona Krainová nestárne. Začala cvičit a ukázala naprosto božské tělo! FOTO

Simona Krainová (45) bezesporu patří k předním českým modelkám. I s přibývajícími roky se může pyšnit figurou, kterou nemají dívky o několik dekád mladší, a tak není divu, že své božské křivky ráda dává na odiv. Zvláště teď, když se pořádně obula do cvičení a svou sexy postavičku dotáhla k dokonalosti.

6 fotek
Jakmile je modelce přes čtyřicet, mnozí už se na ni dívají skrze prsty. Proč? Protože věk a čas jsou zkrátka nemilosrdní, a tak to s tím vzhledem už není tak slavné jako ve dvaceti. To ovšem u pár výjimek neplatí, a mezi ty se řadí i Simona Krainová.

Ta už se sice tolik nevěnuje modelingu jako spíše své značce, přesto by však z fleku mohla odejít přehlídku v plavkách, aniž by se někdo zarážel nad jejím věkem. Simona je živoucím důkazem, že sexy dokonalé křivky může mít žena i několik let po čtyřicítce! Před nedávnem se na sociální síti svěřila s tím, že se rozhodla neusnout na vavřínech, a tak si dala jako cíl, vylepšit své už tak dost pěkné křivky.

„Od začátku roku jsem se rozhodla pohnout zadkem a zjistit, jak pevnou vůli dokážu mít a jak moc se moje tělo dokáže pod palbou relativně zdravé stravy a dvojfázových tréninků změnit do léta...,“ svěřila se Simona s tím, že první výsledky se dostavily velmi rychle. A s těmi se teď chlubí místním domorodcům na Zanzibaru, kde si s rodinkou užívá sluníčka a dokonalé průzračného moře. Na Simoniny snímky v plavkách, se podívejte v naší galerii.

Autor: bin

Diskuze