Simona Krainová - 1
Zdroj: Profimedia
Na tohle pozor...

Simona Krainová na vyšetření kvůli rakovině: Zaznamenala vážný nádor!

Modelka Simona Krainová (45) může na první pohled vypadat, že žije pohádkový život a veškeré starosti i strasti, které má každý člověk, ona řešit nemusí. Opak je ale pravdou a modelka je velmi uvědomělá i co se týče zdraví svého i celé své rodiny.

11 fotek
Vždy krásná Simona Krainová tráví velkou část roku s rodinou u moře. A s tím jsou neodmyslitelně spjaté sluneční paprsky, které člověku na jednu stranu dodají energii a dobrou náladu, na druhou stranu ale mohou také velmi vážně ohrožovat zdraví.

Řeč je o rakovině kůže, která patří v České republice j jedné z nejrozšířenějších. Toho si je vědoma i modelka, a tak nenechává vůbec nic náhodě. „Protože jsem zaznamenala, jak se každým rokem zvyšuje počet lidí s melanomem, a dnes už se to zdaleka netýká jen starších lidí, chodíme na kontrolu znamének pravidelně všichni. Prevence je důležitá,“ přiznala modelka podle deníku Aha! svoje obavy ze strašáka jménem rakovina.

Zvláště v letním období, kdy lidé svou kůži nejčastěji intenzivně vystavují slunci, by si měli svá znaménka nechat zkontrolovat. Kromě toho j důležité i používat příslušný ochranný faktor, který pokožku ochrání před slunečním zářením. Mít krásně karamelovou pleť je sice na oko pěkné, ale není to to nejdůležitější. Hlavní je přece co? Zdraví!
 

Autor: bin

Diskuze