Simona Krainová
Zdroj: Instagram
Ach, ta láska

Simona Krainová dostala k Valentýnu luxusní dárek! Tohle by chtěla každá žena. FOTO

Modelka Simona Krainová (44) žije řadu let ve šťastném vztahu s manželem Karlem Vágnerem mladším (39). A ten kvality své ženy umí skutečně ocenit. Alespoň to dokazuje jeho valentýnské překvapení!

8 fotek
Modelka a příležitostná herečka Simona Krainová odlétá každou zimu do teplých krajin s celou svou rodinou. Doma tedy nezůstává nejen manžel Karel Vágner, ale ani oba synové Bruno a Max. Společně si teď užívají volna na exotickém ostrově Zanzibar v Tanzánii. A k této idyle ve středu přibyly i valentýnské oslavy!

Simonin manžel na svátek zamilovaných kvůli dovolené nezanevřel a naopak využil krásné místo k romantické venkovní večeři při svíčkách a růžích. Synové pravděpodobně už dávno spali, a tak si modelka užila volný večer jen ve společnosti svého manžela a zanzibarského personálu. A nechyběl ani dárek! Co dostala?

Nestárnoucí modelka byla obdarována skutečně štědře a manžel evidentně nešetřil! Své krásné ženě věnoval na důkaz lásky nádherný prsten vyskládaný diamanty! A je jasné, že se Simona nezapomněla jako pyšná žena náležitě pochlubit. Podívejte se do galerie, jak se slaví Valentýn na Zanzibaru v podání Simony Krainové a jejího manžela!

Autor: bin

Diskuze