Monika Koblížková, Simona Krainová - 1
Zdroj: Instagram
To je podívaná

Simona Krainová a Monika Koblížková ukázaly společné sexy FOTO: Pánové, slintejte!

Když se spojí modelka Simona Krainová (44) a snoubenka Leoše Mareše Monika Koblížková (36), vznikne z toho skutečná pastva pro oči. Zvláště v tomto modelu!

8 fotek
1. února se v Praze konal tradiční večírek, který organizuje známý módní časopis. A tak bylo jasné, že se to na něm bude hemžit těmi největšími českými celebritami. Chybět proto nesměla nejen Simona Krainová, která je celebritou sama o sobě, ale ani Monika Koblížková, která sice dříve dělala módní redaktorku, ovšem její sláva přišla až se vztahem s moderátorem Leošem Marešem (41).

Monika sice na rozdíl od Simony není profesionální modelkou, ale postavu má lepší než leckterá z žen, které se modelingem živí. Obě krásky tak vyrazily se svými partnery. Všichni se snažili dodržet dress code a téma večírku nesoucí se v duchu Dirty Night (lze přeložit jako nemravná noc).

Monika s Leošem i Simona s manželem Karlem Vágnerem měli tematické černé sexy škrabošky, ale i tak je na první pohled patrné, kdo se pod nimi skrývá. Obě slavné krásky měli ale na rozdíl od pánů navrch i ve zbytku outfitu. Monika měla bordó šaty, které odhalovaly její štíhlé nohy a Simona zvolila celo-černé s velkým rozparkem, ze kterého jí smyslně vykukovalo sexy stehno. Nutno uznat, že tohle se vážně povedlo!

Autor: bin

Diskuze