Zdroj: Instagram
Pořádně to rozjeli

Silvestr podle Beckhamových: Peníze vyhozené do vzduchu a nová přítelkyně! FOTO

Poslední noc roku 2018 uspořádal David Beckham (43) s manželkou Victorií (44) grandiozní párty za 30 tisíc liber (cca 850 tisíc korun). Jejich syn Brooklyn (19) představil svou přítelkyni.

12 fotek
Brooklyn se se svou novou známostí, Hanou Crossovou (19), pochlubil rodičům. Vypadá to, že z Hany byli nadšeni nejen Brooklynovi rodiče, ale i jeho přátelé. Vesele s nimi tančila. A oblečeni byli více než stylově. Na párty se objevili v dobových šatech z 20. let minulého století, stejně jako samotný Brooklyn. Hana měla na sobě černé šaty a rudou rtěnku.

Za doprovodu skladby Bohemian Rhapsody od Queen, která byla součástí soukromého ohňostroje za 4 tisíce liber (90 tisíc korun), spolu Brooklyn a Hana tančili. S úderem půlnoci se políbili a s aktem lásky se nezapomněli svěřit i Instagramu. K samotné fotografii připsal i to, že Hanu miluje. Poprvé se s spolu ukázali na veřejnosti na British Fashion Awards v Londýně, kde se směle drželi za ruce.

Rozhodně se nejednalo o jediný polibek večera. Na Instagramu se objevilo trochu zvláštní video trochu zvláštního polibku Davida a Victorie. David políbil i svou dceru Harper (7), čelí tak kritice, že jí vůbec neměl líbat na rty. Nebylo to ale poprvé. Stejná vlna kritiky se vyrojila v listopadu, kdy dal Harper pusu na veřejném kluzišti.

Silvestrovský večer s nimi trávila i Davidova matka Sandra a sestra Joanne. Příchod nového roku však neslavili jen s rodinou, ale i dalšími přáteli. Nechyběl tak Davidův nejlepší kamarád Dave Gardner (42) s jeho ženou Liv Tyler (41), dcerou amerického zpěváka kapely Aerosmith Stevena Tylera.

Bujaré oslavy byly ale pro Davida asi příliš opojné. Druhý den se léčil z kocoviny. Victoria jej vyfotila v županu s kapucí, jak odpočívá na zahradě. Jak je ale pro Davida typické – i přes těžkou kocovinu má prostě styl.

Jiný kraj, jiné vítání nového roku. Znáte 10 světových silvestrovských zvyků?
Silvestr bez faux pas: Aby otvírání sektu neskončilo výbuchem

Autor: kap

Diskuze