Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Ten to rozsekal

Šílený výraz chlapce, který nesl Meghan závoj: DŮVOD, proč se tak tvářil, by určitě nikoho nenapadl!

Je to přesně týden, co se ve Windsoru konala královská svatba prince Harryho (33) a Meghan Markle (36). Doteď se ale lidé po celém světě baví nad fotkou, na které stojí za nevěstou malý chlapec a podivně se šklebí. Proč ten výraz?

Minulou sobotu v kapli Sv. Jiří si Meghan a Harry řekli své ano. I týden po svatbě se ale rozebírá každý detail této ohromné veselky. Včetně tohoto malého chlapce, který patřil ke družbě, ve které byli například i princ George (4) a princezna Charlotte (2). Ten na sebe v jednu chvíli ztrhnul skoro více pozornosti než samotná nevěsta.

V momentě, kdy Meghan vstoupila na začátku obřadu do kaple, si někteří přítomní včetně hledáčků fotografů všimli drobného blonďáčka, který se šklebí a usmívá od ucha k uchu. Jeho chybějící mléčné zuby navíc dávají celému úšklebku pomyslnou korunu. A tak se lidé ptali, proč zrovna takový výraz? K této významné události se přece hodí maximálně decentní úsměv. Důvod ale nakonec všechny pobavil!

Sedmiletý Brian je synem blízké kamarádky Meghan Jessicy Mulroney. Ovšem právě jeho otec Ben Mulroney prozradil v jedné kanadské show, proč se chlapec tak podivně křenil. „Ptal jsem se ho a on mi na to řekl, že nikdy předtím neslyšel trubku. Myslím, že ho dostali i všichni ti přítomní lidé a květiny. Nic z toho totiž na zkoušce nebylo,“ prozradil Brianův otec Ben... No, někomu stačí opravdu málo ke štěstí!

Autor: bin

Diskuze