Robert Pattinson v Harry Potterovi
Zdroj: oficiální zdroj
Fanynky jsou u vytržení

Šílenství kolem festivalu ve Varech: Hostem bude fešák z Harryho Pottera!

Na filmovém festivalu v Karlových Varech se i letos objeví řada významných osobností nejen české, ale také světové kinematografie. Obzvláště jedno z jmen zahraničních hostů je velmi populární, a to zejména u ženských filmových divaček.

14 fotek
Jako každý rok, i letos se na filmovém festivalu v Karlových Varech objeví mnoho známých osobností. Nejvíc u vytržení jsou ale fanynky ságy Twilight a Harryho Pottera. Na slavnostní zakončení 53. ročníku MFF Karlovy Vary totiž dorazí Robert Pattinson.

Herec, který se proslavil svou rolí mladého kouzelníka Cedrica Diggoryho ve filmu Harry Potter a ohnivý pohár a následně pobláznil tisíce fanynek po celém světě jako upír Edward Cullen, převezme z rukou Jiřího Bartošky 7. července Cenu prezidenta MFF Karlovy Vary. Ve Varech tedy nespočine celý týden, ale zúčastní se jen slavnostního zakončení festivalu.

Kromě Pattinsona se na festivalu objeví například také herec Tim Robbins, který bude mít v Karlových Varech svůj vlastní koncert a zároveň uvede svůj nejznámější film a jeden z neoceňovanějších filmů vůbec - Vykoupení z věznice Shawshank. Fanoušky Marvelu zase určitě potěší přítomnost režiséra filmu Thor: Ragnarok, Taika Waititi.

Autor: mk

Diskuze