Melouny
Zdroj: facebook.com
Melouny za melouny

ŠÍLENÉ: Z obchodního řetězce vysoudil 180 milionů kvůli jednomu melounu! Jak se mu to povedlo?

Hodil by se vám nějaký ten milionek? Pak stačí, aby se vám v obchodě stalo to, co Henry Walkerovi, který si jen chtěl koupit obyčejný vodní meloun. Co se přihodilo?

Spojené státy jsou skutečně zemí zázraků a neomezených možností. A tak právě tam se muži podařilo vysoudit v přepočtu neuvěřitelných cca 180 korun! Za co? Za vodní meloun! Jak to udělal a co všechno tomu přecházelo?

Známá obchodní síť Walmart musela zaplatit muži odškodné ve výši 180 milionů korun za nesprávně uskladněné melouny. Muž šel do známého obchodního řetězce Walmart a když chtěl vzít jeden meloun do svého nákupního košíku, zasekla se mu noha v nesprávně umístěné dřevěné paletě. Když chtěl jít dál, zatknutou nohu si zlomil.

Neudržovaný prostor prodejny ho naštval natolik, že Walmart zažaloval a jako důvod u soudu uvedl, že chce, aby se zaměstnanci prodejny lépe postarali o bezpečnou dostupnost melounů. Nebýt přece té palety, nikomu se nemuselo nic stát. Ale stalo... A tak porota u soudu dala za pravdu vychytralému muži se zlomenou nohou. Ten si přišel díky tomu na pěkný balík. Obchodní řetězec se však proti rozsudku odvolal, protože se mu odškodnění zdá nepřiměřeně vysoké.

Autor: bin

Diskuze