Muž skočil do vody
Zdroj: Instagram
Hazard se životem nebo jasná sebevražda?

ŠÍLENÉ VIDEO: Aby získal sledující, skočil z 11. patra! Jak to dopadlo?

Dnešní svět je opravdu zvrácený. Někteří jedinci jsou natolik zfanatizovaní sociálními sítěmi, že jsou ochotni pro tisíce sledujících riskovat i vlastní život. Své o tom ví tenhle mladý muž, který skončil z lodi ve výšce jedenáctého patra!

Mladý muž jménem Nick Naydev (27) má pro strach uděláno. A nebo v hlavě pořádně vymeteno, vyberte si... Je totiž posedlý skákáním z velkých výšek. A to vše jen proto, aby na Instagramu získal co nejvíce takzvaných followers.

Tentokrát však Nick trochu přestřelil. S přáteli se plavil na obrovské zaoceánské lodi, když ho napadlo, že by mohl udělat svůj oblíbený skokanský kousek. Pro svůj skok si vybral výšku, která odpovídá jedenáctému patru výškové budovy, konkrétně to prý bylo asi 36 metrů. Ve videu je vidět, že se Nick nejen že nebál, ale dokonce se zvráceným způsobem na skok i těšil. Nejspíš nečekal, že dopad bude opravdu tvrdý.

Po šíleném skoku se pro něj musela vydat záchranná posádka, která mu dost možná zachránila život. Na palubě potom řekli, že ho nechtějí, a tak navíc musel Nick platit pěkně vysokou pokutu za neplánovou cestu na břeh, kde byl vyloděn. A bez zdravotních následků se to také tak úplně neobešlo. „Nohy byly v pohodě. Bolel mě ale krk a kostrč. Tři dny jsem sotva mohl chodit nebo spát, jaká to byla bolest. Ale už se cítím dobře,“ přiznal Nick, že tento nápad asi nebyl jedním z těch nejlepších.

Autor: bin

Diskuze