Daniel Rotariu - 5
Zdroj: Profimedia / facebook
Za vším hledej ženu

Šílené: V posteli zmrzačila svého partnera! Už nikdy nepřestane litovat, že s ní chodil

Daniel Rotariu (31) býval úplně normální chlap, který se radoval ze života. Bohužel mu do něj vstoupila žena Katie Leong, do které se zamiloval a začal s ní chodit. Jenže byla strašně žárlivá a dělala mu ze života peklo...

3 fotky
Když se od přítelkyně chtěl Daniel odstěhovat, přišlo peklo opravdové, které mu úplně změnilo život. Jednoho dne na něj Katie v posteli vylila kyselinu sírovou, která mu rozežrala tvář. Danielův život se tak rázem obrátil o 180 stupňů.

„Kyselina vzala s sebou i kousek ze mě. Nikdy už nebudu stejný. Nezapomenu na ten šok, následnou bolest a bezmoc. Můj život se navždy změnil,“ řekl Daniel pro britský mirror.co.uk a dodal, že by kyselina měla být zakázána.

„Nespal jsem v posteli s Katie, protože jsme se opět pohádali. Když jsem se však probudil, cítil jsem na tváři něco horkého. Nevěděl jsem, zda to byl sen, stalo se to v noci, když jsem spal v posteli. Vyskočil jsem, když jsem v ústech cítil něco kyselého. Už tehdy jsem přestával vidět na pravé oko. Následně jsem přestal vidět i na to druhé. Všechno bylo bílé, neviděl jsem nic," popisuje nyní již úplně slepý Daniel.

Muž podstoupil již 14 operací, při jedné mu museli dokonce pravé oko úplně odstranit. Nikdy již nebude vidět, ani své jizvy, ani novou přítelkyni Annu, se kterou se dal po této hrozné události dohromady a která ho dělá šťastným. Katie by si měla ve vězení odsedět 17 let za pokus o vraždu, což je podle Daniela málo. Jeho starý život mu už nic nevrátí...

VÁŠ PŘÍBĚH: Jedna facka odstartovala kolotoč násilí a strachu
Nepřehlížejte násilí, neignorujte volání o pomoc

Autor: niž

Diskuze