Miliony létaly vzduchem

ŠÍLENÉ SUMY: Kolik stál honosný pohřeb Jana Kočky (†28)? Taková částka normálního člověka položí!

Páteční den se na Praze 3 nesl v duchu posledního rozloučení s tragicky zesnulým Janem Kočkou mladším. A pohřeb to byl skutečně velkolepý. Celá událost vyšla na několik milionů.

12 fotek
Rodina Kočkových se rozhodla rozloučit s teprve osmadvacetiletým Janem Kočkou ve velkém stylu. Obřad v kostele na náměstí Jiřího z Poděbrad pokračoval smutečním průvodem až na Olšanské hřbitovy, kde byl mladý Kočka v pátek v odpoledních hodinách pohřben. A už na pohled bylo jasné, že se Kočkovi hodně plácli přes kapsu, aby Honzovi dali poslední sbohem.

K pohřbu neodmyslitelně patří květiny. A těmi Kočkovi rozhodně nešetřili Podle deníku Aha! je vyšla květinová výzdoba kostela, věnce a okvětní lístky na 700 tisíc korun. Když se k tomu navíc připočítají květiny a věnce, které donesli ostatní, vychází to už prý celkem na rovný milion.

Další velkou položkou byly honoráře pro početnou ochranku, Ta si za své služby měla účtovat 300 tisíc. Stejně tak luxusní rakev za 100 tisíc ze zinku a oceli s luxusním barokním kočárem představují dost značný nadkomfort. Nejdražší položkou z celého pohřbu však bylo pořízení mramorové hrobky na Olšanských hřbitovech, kam bylo uloženo Janovo tělo. Ta podle Aha! stála kolem 1,5 milionu korun.

Aby toho nebylo málo, po smutném odpoledni odjeli Kočkovi truchlit do luxusní asijské restaurace v centru Prahy. Tam podle informací Extra.cz utratili kolem 400 tisíc korun. Suma sumárum tak pohřeb, který na několik hodin zablokoval Vinohradskou třídu, vyšel na asi 4 miliony korun! Není prot divu, že takovou událost v Čechách jen tak nezažijete...

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Máma kamioňáka o pohřbu Kočky: Jsem znechucená, je to neetické!

S Kočkou se přišlo rozloučit tisíc lidí! Nechyběly ani tyto celebrity

Autor: bin

Diskuze