Becky Dann - 1
Zdroj: Twitter
Nemá to lehké

ŠÍLENÉ: Dívka si už roky nemůže najít přítele. Když se kluci podívají níže, raději utíkají!

Becky Dann je už 23 let, přesto je stále sama. Nemůže si najít přítele a to jen z jediného, velmi vzácného a nepříjemného důvodu!

9 fotek
Becky z britského Cambridgeshire to už od dětství nemá vůbec lehké. Nemůže si najít přítele a to z jediného důvodu. Je příliš malá! Pokud vás ale napadá, že to přece nevadí a co je malé, to je hezké, tak bohužel u Becky není řeč o nějakých pár centimetrech.

Kdo Becky vidí, myslí si, že je liliput, ale ona trpí zcela jinou, vzácnou nemocí. Má vážnou formu skoliózy, což je deformace páteře, která se bohužel nedá operativně řešit, a tak se dívka se svým osudem musí smířit a bojovat statečně dál.

Becky diagnostikovali skoliózu už ve čtyřech letech. Když pak začala chodit na střední, nastaly u ní vážné komplikace. ztrácela cit v nohách a potřebovala invalidní vozík. Lékaři její matce dokonce řekli, že už nikdy nebude chodit! „Neřekla mi to. Vzala mě ke každému specialistovi a po čase jsem byla schopná zesílit páteř a znova chodit...,“ řekla Becky, jak díky své matce vyvrátila zdrcující diagnózu lékařů. A jak to tedy má Becky s muži? Snažila se najít toho pravého přes seznamku, jenže neměla štěstí. Každý týden se tak ve stejném baru sházela s někým jiným. „Lidé si museli říkat - zase je tu a opět s jiným mužem...,“ popsala své nepříjemné pocity. Kvůli jejímu vzrůstu jsou totiž nejen muži, ale celkově lidé plní předsudků. Společnost stále rozlišnost přijímá s despektem, a tak si doteď Becky přítele nenašla. Stále ale nepřestává doufat!
 

Autor: bin

Diskuze