Anife Vyskočilová - 1
Zdroj: Profimedia
Pětky zase trojkami

ŠÍLENÉ BOLESTI: Anife Vyskočilová podstoupila náročnou operaci! Co jí ničilo zdraví?

Horkokrevná Anife Vyskočilová (43) je ženou, která se jen tak něčeho nezalekne! Jakmile jde ale o zdraví i ona je v pozoru! Kvůli němu musela podstoupit náročný a hodně nepříjemný zákrok.

6 fotek
Jsou to teprve čtyři roky, co si známá turecká tanečnice a bývalá manželka herce Ivana Vyskočila (70), kterého diváci Ulice znají ze seriálu jako dědu Pepu od Maléřů, nechala zvětšit své pěkné poprsí na ještě lepší pětky, a už šla dmoucí ňadra pryč. Exotická kráska se pyšnila viditelně bujným poprsím, tomu je však nyní konec.

Anife totiž podstoupila další plastickou operaci prsou. Jenže tentokrát šlo o zmenšení, a tak se z pětek staly během okamžiku zase její postave přirozenější trojky. Proč se pro zákrok rozhodla? Samozřejmě to nebylo jen tak z rozmaru. Tady šlo o zdraví!

Podle všeho měla Anife kromě možných dalších komplikací problémy se zády. To jistě mnohé ženy s velkým poprsím znají. "Teď už se cítím dobře, ale trvalo to dva měsíce. Na začátku mě vše bolelo, nebylo to vůbec příjemné, protože operace nebyla lehká. Časem jsem cítila úlevu zad, což byl můj cíl. Chtěla jsem se vyvarovat další operace," uvedla pro Blesk. No, tak snad se jí brzy po velkém hrudníku nebude stýskat a bude myslet na to, že zdraví je to nejdůležitější! Vždyť má i jiné přednosti...
 

Autor: bin

Diskuze