Miley Cyrus a Liam Hemsworth
Zdroj: Profimedia / instagram
S ním byla šťastná

STARÁ LÁSKA NEREZAVÍ: Miley Cyrus a australský hezoun opět spolu? Takhle cukrovali

Mnoho lidí má dojem, že šílené skandály Miley Cyrus začaly v době, kdy se dvojice rozešla. Podává teď zpěvaččin ex Liam Hemsworth pouze pomocnou ruku nebo znovu zažehl plamen lásky?

7 fotek
Miley Cyrus na sebe poslední dobou upozorňuje více než svojí tvorbou spíše skandály. Oblíbila si zejména nahotu a sexuální tématiku. Na milost ji měl vzít její bývalý snoubenec, herec Liam Hemsworth. Oba spolu měli podle mnoha svědků strávit oslavu nového roku.

Přestože z celé události nejsou žádné snímky, které by celou věc potvrdili, mnoho oslavujících přidalo na sociální sítě zprávy, které mluví o velkém návratu. Podle mnohých byli viděni, jak se líbají a cukrují celý večer. Tomu, že to dvojice dala dohromady, nasvědčuje i fakt, že Silvestra trávili ve společnosti obou Liamových bratrů a jejich partnerek.

Dvojice se seznámila při natáčení nepříliš úspěšného snímku Poslední píseň z roku 2010. Po dvou letech oznámili zasnoubení, aby jej mohli v roce 2013 zrušit. I přesto zůstali přáteli, což nebývá úplně obvyklé. Miley pomohla Liamovi na podzim adoptovat pejska, a sám Liam přiznal v jednom rozhovoru, že zpěvačku bude mít navždy rád.
 

Autor: kn

Diskuze