Rocio Cortes Nunez - 1
Zdroj: facebook.com
Hrozná představa

ŠÍLENÁ SMRT: Ženu (†26) chtěli po porodu přemístit na jiné oddělení. Skončila rozpůlená na dvě části!

Šestadvacetiletá Rocío porodila své třetí dítě. Když jí pak v porodnici chtěli přesunout o poschodí víš, skončilo to opravdu neskutečnou tragédií, která mladou ženu stála život.

4 fotky
Španělka Rocío Cortés Núñez přivedla na svět císařským řezem svého třetího potomka. Těšila se z početné rodiny a porod proběhl bez komplikací. Vše už vypadalo dobře když se ošetřovatelé rozhodli přemístit ženu na jiné oddělení, které bylo o patro víš, než její původní pokoj.

Na polní posteli ji proto odvezli k výtahu, který ale nefungoval, jak měl. Když ho ošetřovatel přivolal, měli potíže s dveřmi, které se během přesunu ženy do výtahu dvakrát otevřeli a zavřeli. Kvůli tomu nemohli odjet o poschopí víš, a tak muž Rocíu nechal mezi dveřmi nefunkčního výtahu a vedle přivolal další. To byla osudová chyba...

Najednou se totiž výtah, ve kterém žena částečně byla, rozjel. Nikdo už nestihl včas zareagovat, a tak to ženu stálo život. hasiči poté dvě hodiny dostávali zaseklé tělo z výtahového prostoru. Když se jim to povedlo, ženiny nohy zůstaly viset nahoře a hlavu měla zaseknutou mezi rámem výtahu a pojízdnou vrchní částí konstrukce. Racíu zkrátka výtah doslova rozpůlil a neměla šanci nešťastnou nehodu přežít, informoval deník DailyMail.

Ve chvíli tragédie bylo se ženou i její novorozené dítě tomu se však jako zázrakem nic nestalo. Otec tří dětí a čerstvý vdovec se prý po smrti své družky zhroutil. Podle tamnější ministryně zahraničí kontrolovali daný výtah naposledy 12. srpna a žádnu vadu neměl. Případ se i nadále vyšetřuje.

Autor: bin

Diskuze