Dashik Gubanova
Zdroj: Instagram
To je teda háro!

PODÍVANÁ PRO BOHY: Nestříhala si vlasy třináct let. Její vzhled vám vyrazí dech

Na své vlasy si nenechala nůžkami sáhnout už více než 13 let. Ptáte se, jak s tímhle může žít? Je to jednoduché...

11 fotek
Dashik Gubanová z Ruska měla vždy krásné, zdravé a husté vlasy, proto neměla problém svoji hřívu dříve prodávat na výrobu paruk pro ty méně šťastné jedince, kteří nebyli tolik obdařeni. V roce 2003 se ale rozhodla, že si svoji chloubu nechá jenom pro sebe, a od té doby nepřišly její vlasy jedinkrát do kontaktu s nůžkami.

Když tohle slyší kdejaký kadeřník, musí mu paradoxně stát vlasy hrůzou na hlavě. Správně by člověk totiž měl docházet, alespoň na zastřižení nevyživených konečků přibližně každé tři týdny. Je jasné, že toto pravidlo dodržuje málokdo, ale nestříhat si vlasy rovnou 13 let, to už je teda něco!

Dashik si ze svých nekonečně dlouhých vlasů udělala tak trošku byznys. Na Instagramu má více jak 117 tisíc fanoušků, čímž se nemůže chlubit kdejaký bloger či Youtuber. Její vlasy obdivuje skutečně mnoho lidí, a často jí přirovnávají k panence Barbie, nebo je pro ně princezna Locika z populární Disneyovky Na vlásku. Dashik má navíc malou dceru, která, jak je ze snímků patrné, půjde ve šlépějích maminky. Podívejte se na jejich porost!

Autor: bin

Diskuze