Dorothy Hunter - 4
Zdroj: oficiální zdroj
Jak přilákat zákazníky

Šílená milovnice zvířat: Měsíc jedla psí stravu!

Majitelka petshopu v americkém Washingtonu, Dorothy Hunter, se rozhodla, že bude měsíc jíst jídlo pro psy a kočky, aby dokázala světu, že je stejně výžívné a chutné, jako normální jídlo. Chcete vědět, jak to probíhalo ? Čtěte dál!

Dorothy vlastní obchod The Paw`s Pet Emporium ve Washingtonu a říká, že pouze prodává přírodní a zdravé krmivo pro domácí zvířáta. Tím pádem chtěla dokázat, že je vhodné i pro lidi. Rozhodla se ho vyzkoušet na vlastní kůži.

"Byli byste překvapeni, jak chutné je jídlo pro psy a kočky, když se vyrábí tak, jak má," sdělila Dorothy listu Tri-City Herald. Poté zdůraznila, že to není jen tak ledajaké krmivo, neobsahuje totiž žádné vedlejší produkty živočištého původu a konzervační látky.

Favoritem číslo jedna je kuřecí konzerva pro kočky "Tiki" a granule Natural Balance. Dorothy zdůrazňuje, že chutná opravdu výborně. (Opravdu? Lepší než domácí svíčková?) "Vím, že si lidé myslí, že jsem šílená, proto chci zdůraznit, jak je důležité, aby si lidé vždy přečetli důkladně složení jakékoliv potraviny, aby věděli, co jí," dodala Dorothy.

Dorothy má nyní o zákazníky, díky skvěle marketingové strategii, postaráno! Vyzkoušíte to i vy?

Autor:

Diskuze