Michael Jackson
Zdroj: isifa.com
Michael Jackson
Jdete do toho?

Sídlo Michaela Jacksona je na prodej. Za kolik?

Domov zesnulého zpěváka Michaela Jacksona je na prodej. Pokud máte zájem, můžete si ho pořídit za sto milionů dolarů, tedy asi dvě a půl miliardy korun.

5 fotek

Fontány, bazén, jezera, lázně a soukromé vlakové tratě i zastávky. To vše a nejen to čeká na nového majitele okázalé vily Neverland. Bývalý domov zesnulého krále popu Michaela Jacksona je opět na prodej.

Realitní kancelář si za zpěvákův ranč s celkem dvaadvaceti budovami, mezi kterými je i hlavní vila s šesti ložnicemi a dva domy pro hosty, řekla v přepočtu o 2 a půl miliardy korun, tedy o pětinásobek kupní ceny. Jackson si Neverland pořídil na vrcholu své slávy v roce 1987 za asi 500 milionů korun. Na území ranče,který má rozlohu skoro tři hektary, si postavil pohádkové kolotoče i zoologickou zahradu.

Dnes jsou už ale všechny tyto atrakce pryč a pokoje zejí prázdnotou. Po Jacksonově smrti jako by se v Neverlandu zastavil čas. Všechno vybavení domu, včetně zpěvákových osobních věci, se v roce 2011 vydražilo za 19 milionů korun.

Prodej Neverlandu bude ale pro realitní makléře tvrdým oříškem. Proslýchá se totiž, že se po jeho komnatách stále prochází duch samotného krále popu.

 

Jackson se svému domu, který před tím miloval, začal v roce 2005 vyhýbat. Byl totiž obviněn ze zneužívání dětí, které s ním trávily čas právě v jeho osobním Disneylandu. Zpěvák byl sice zproštěn viny ten samý rok, ale domů se vrátil až v roce 2009. Tam také o pár měsíců později zemřel na předávkování léky na bolest.

ČTĚTE TAKÉ:
Absurdní! Voda z bazénu, ve kterém se koupal Tom Cruise, je na prodej
Bydlení slavných: Tady žil Justin Bieber, než se stal hvězdou!

Autor: mivr, Televizní noviny

Diskuze