Ed Sheeran a princ Harry
Zdroj: Instagram, teddysphotos
prásk.tv

Sheeran navštívil prince Harryho! "Je to jako dívat se do zrcadla," smáli se

Významný den zažil zpěvák Ed Sheeran, který se setkal s princem Harrym. Cílem jejich schůzky bylo veřejnost upozornit na Světový den duševního zdraví. Ten vychází na 10. října a právě v tento den zveřejnili na instagramu vévody ze Sussexu společné video. V něm nejen vtipkují, ale také se snaží lidi vyzvat, aby se o sebe a své blízké více starali.

Na začátku videa sedí Ed Sheeran na židli a probíhají poslední úpravy jeho vzhledu před návštěvou se členem královské rodiny. "Dnes jsem opravdu nadšený. Budu natáčet s princem Harrym, který mě kontaktoval ohledně jeho charitativního nápadu, který je velmi dobrý. Dlouho ho obdivuji…z dálky," vysvětlil zpěvák fanouškům.

 

Poté dorazil k domu, na který zazvonil a ozvala se britská státní hymna. Dveře se otevřely a v nich stál princ Harry. Oba se pozdravili a dokonce došlo i na vtipy. "Je to jako dívat se do zrcadla," narážel svou poznámku princ na jeho podobný vzhled se zpěvákem.

 

Následně Sheerana pozval dál a začali spolu řešit důležitý problém, a to duševní zdraví. "Pro mě je toto téma předmětem konverzace, o které se dostatečně nehovoří. Myslím, že lidé na celém světě skutečně trpí," řekl Harry.

 

Po výměně názorů oba vyzvali veřejnost, aby se nebála mluvit o svých problémech. Celý jejich projekt vydali přesně v den, na který vychází Světový den duševního zdraví. A jejich společné video, zveřejněné na instagramu vévody ze Sussexu, vidělo přes 700 tisíc lidí.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Both Prince Harry and Ed Sheeran want to ensure that not just today but every day, you look after yourself, your friends and those around you. Theres no need to suffer in silence - share how youre feeling, ask how someone is doing and listen for the answer. Be willing to ask for help when you need it and know that we are all in this together. #WMHD Check out the accounts below for more resources and support: @Heads_Together @Calmzone @MentalHealthFoundation @CharityNoPanic @SamaritansCharity @YoungMindsUK @GiveUsAShoutInsta @Childline_official @LetsTalkAboutMentalHealth @Jedfoundation @Pandas_UK @Charitysane @MindCharity @TimeToChangeCampaign @RethinkMentalIllness @MentalHealthMates @ActionHappiness @MHFAEngland @DitchTheLabel @TheBlurtFoundation

Pspvek sdlen The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

 

"Není třeba trpět v tichosti – podělte se o své pocity, zeptejte se někoho, jak se mu daří, a poslouchejte jeho odpověď. Požádejte o pomoc, pokud ji potřebujete a vězte, že jsme v tom všichni společně," stálo ve zveřejněném příspěvku.

 

Duševní porucha jako dar či prokletí? Prožil to Einstein i Hemingway!
6 jednoduchých inspirací pro podzimní duševní pohodu

Autor: reg

Diskuze