Sharon Stone - 4
Zdroj: Profimedia
Zázraky se dějí

Sharon Stone šlo o život: Lékaři jí dali 5 % na přežití! Co se stalo?

Herečka Sharon Stone (59) platí odjakživa za jednu z největších sexbomb Hollywoodu. Proto představa, že by tu známá kráska nebyla, je opravdu smutná. Filmový svět by přišel o legendu, která se nebála na kameru ukázat v celé své kráse. Naštěstí vše ale dobře dopadlo!

6 fotek
Všechno se stalo, když americké herečce Sharon Stone bylo 43 let. Příběh se tedy vrací zpět o neuvěřitelných 16 let. A stejně tak neuvěřitelnou dobu zvládla Sharon Stone promlčet svůj boj o život, který málem prohrála. Kráska totiž prodělala mrtvici, kvůli které jí lékaři dávali jen 5 % šanci na přežití.

Nakonec se ale stal zázrak a charismatická blondýnka přežila vlastní smrt. Dnes by nikdo nepoznal, že si prošla takovými těžkými zdravotními komplikacemi. „Když jsem se vrátila z nemocnice domů, nemohla jsem skoro chodit. Neviděla jsem na levé oko, neslyšela na levé ucho. Téměř tři roky jsem neuměla napsat své jméno. Má paže neposlouchala hlavu, musela jsem se znovu učit číst a psát. I mluvit. Trvalo roky, než jsem si byla jistá levou nohou, ale nakonec se vše srovnalo,“ prozradila v rozhovoru pro Radio Times.

Jediné, na čem se její zdraví projevilo v práci, byla paměť. Několik let po mrtvici měla problém zapamatovat si text scénáře. Dnes už je ale prý vše při starém a herečka s nastávající šedesátkou vypadá skutečně skvostně.

 

Autor: bin

Diskuze