Shannen Doherty - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Snad bude mít štěstí

OBROVSKÝ STRACH: Brenda z Beverly Hills čeká... Z jejího vzkazu mrazí v zádech!

Herečka už několikrát dokázala, že je neskutečná bojovnice. Byly doby, kdy ji od smrti dělil jen vlásek a už sepisovala posmrtnou řeč. Jak je to s ní teď?

6 fotek
Shannen Doherty (45) je známá hlavně rolí Brandy z Beverly Hills. Poslední dobou se však bohužel proslavila svým bojem s rakovinou. S tou zápasí už od roku 2015 a kromě vlasů ji nemoc připravila také o jedno ňadro. Několikrát si musela sáhnout na dno, ale vždy se něj dokázala odrazit. Stejně tak je tomu i teď.

Herečka konečně dokončila všechny chemoterapie, stejně tak ozařování. Musí ještě čekat na výsledky testů, které zjistí, jestli se rakovina nevrátila. Shannen se nepouští naděje, ale zároveň je realistka. „Myslím si, že když někdo dostane rakovinu, tak už vždy bude čekat, že se mu vrátí. Pro ty, co to znáte, čekám s vámi,“ napsala na svůj profil.

Jen málokdo si dokáže představit, jak krušné chvíle musí zažívat. Velké vyčerpání je poznat i z fotky, pod kterou vzkaz napsala. Snad taky jednou bude mít štěstí a zákeřná nemoc se nevrátí. Držíme palce!

10 největších mýtů o rakovině: Kterým věříte?
Rakovina děložního čípku - hrozí i vám?

 

Autor: Beat

Diskuze