Shannen Doherty - 1
Zdroj: Instagram
Velká bojovnice

Smutné snímky Shannen Doherty ukázaly, jak hrozně ji rakovina zničila! Fanoušci se za ni modlí

Shannen Doherty (45) i nadále neohroženě bojuje se smrtelnou nemocí. Již rok podstupuje léčbu rakoviny, která jí převrátila život na ruby. Poslední snímek, který dala na Instagram, ale vyděsil nejednoho fanouška.

6 fotek
Americká herečka Shannen Doherty, která se do povědomí fanoušků dostala především díky roli Brendy Walschové v seriálu Beverly Hills 90210, se nevzdává. Shannen svádí boj s krutou rakovinou, která změnila nejen její životní hodnoty, ale také vzhled. 

Shannen své fanoušky zásobuje fotografiemi na sociální síti Instagram, kde jim dává vědět, jak se má a jak její boj se smrtelnou nemocí pokračuje. Poslední snímek ukazuje herečku po chemoterapii, ležící na nemocničním lůžku s dýchacím přístrojem před obličejem. Herečka je viditelně vyčerpaná a působí velmi křehce. Kvůli rakovině totiž drasticky zhubla a zeslábla. 

„Cítím, že to zvládnu,“ vzkázala všem, kteří ji v jejím nelehkém boji drží palce. Největší oporou je pro ni maminka a manžel, kteří herečku doprovází na pravidelné a vyčerpávající chemoterapie. Že se Shannen nevzdává, dokazuje i snímek, na kterém cvičí ve fitness centru. 

„Některé dny po chemoterapii nejsou dobré. Člověk není schopen tancovat, jíst nebo myslet na zítřek. Někdy se zdá, že se to nedá zvládnout. Pak to zase přejde. Někdy v dalších dnech to všechno odezní a vy se zase můžete hýbat. Naděje a různé možnosti tu jsou. Mojí rodině, která mě podporuje a všem, kdo bojují... Zůstaňte stateční. Zůstaňte silní. Zůstaňte pozitivní," napsala ke snímku na svém instagramovém profilu statečná Shannen.

Autor: sim

Diskuze