Shannen Doherty - 1
Zdroj: Instagram
Nelítostný osud

Shannen Doherty ukázala děsivé záběry z radiace! Boj s rakovinou je pro ni utrpením

Herečka Shannen Doherty (45) už dlouho zápasí s vleklou rakovinou. Náročné léčení sdílí s fanoušky na sociální síti Tentokrát ale zveřejnila mrazivě děsivé video přímo z ozařování!

9 fotek
Hvězda seriálu Beverly Hills 902 10 vede dlouhý a únavný boj se zákeřnou rakovinou prsu. Herečka se i přes vážnost situace snaží být na jednu stranu pozitivní a optimistická a sdílí i příspěvky, ve kterých společně s přáteli a rodinou například aktivně odpočívá při lekcích tance.

Herečce byla nemoc disgnostikována už loniv únoru, tedy téměř před dvěma lety. Bohužel se ale po první neúspěšné léčbě z prsa rozšířila do lymfatickcýh uzlin, a tak bylo jasné, že Shannen rozhodně nemá vyhráno. Spíš naopak rakovina vítězila nad ní. V současné době je herečka po chemoterapii, takže jí už začínají zase růst vlasy. Podstupuje ale léčbu ozařováním.

Při radiaci je ozařován přímo konkrétní místo, kde se nádor nachází a záření by mělo pomoct zničit nádorové buňky. Herečka sdílela na Instagramu video z radiace a v komentáři upozorňuje na to, že není nic špatného na tom, že lidé o této léčebné metodě toho příliš neví. Tak upozorňuje na její rizika kontaminace druhých osob.

 

A lack of knowledge doesn't make a person dumb or rude. What I realized is that not everyone has the knowledge nor knows what an individuals treatment is. I would hope that if one is radioactive, they would adhere to the policy of staying away from children and not cuddle into their loved one like I was. Here I am receiving IMRT, one of the External Radiation therapies available. According to Sloan Kettering and my radiation oncologist here in Los Angeles, External Radiation only affects your cells for the short time your receiving treatment. A person who has received external-beam radiation is unable to contaminate or transfer that radiation to any other person. So there ya go for those interested!!! More #cancertruths from the #cancerslayer

Video zveřejněné uživatelem ShannenDoherty (@theshando),

Autor: bin

Diskuze