Shannen Doherty
Zdroj: Instagram
Je to jasné!

Shannen Doherty o návratu rakoviny: Po dlouhé době fanouškům řekla, jak na tom je!

Herečka Shannen Doherty (45) alias Brenda Walsh před nedávnem skončila dlouhou léčbu rakoviny prsu. Od té doby o nemoci mlčela. Nyní promluvila o návratu smrtelné diagnózy!

7 fotek
Herečka Shannen Doherty se před lety proslavila jako studentka Brenda Walsh v oblíbeném seriálu 90. let Beverly Hills 902 10. Od té doby se o ní nejvíce psalo až v posledních letech a to bohužel kvůli zákeřné rakovině prsu, se kterou to vypadalo opravdu špatně. Herečka si musela projít sérií chemoterapií a nakonec i ozařováním.

S fanoušky na Instagramu sdílela opravdu drsné momenty z průběhu léčby. Chce tak ty, kteří jsou ve stejně těžké situaci, motivovat, aby život nevzdávali, a ty kteří jsou zdraví, aby si vážili více svých životů. Po ukončení radiace ale najednou o nemoci mlčela a sociální sítě zahlcovala pouze záznamy a fotkami z hodin tance, kterým propadla během léčení, aby měla nějaký způsob odreagování a přišla na jiné myšlenky.

Nyní ale opět promluvila. Byla na vyšetření, které dopadlo nejlépe, jak mohlo. Herečka po dlouhém boji nemoc porazila a je konečně zdravá! Sama ale zůstává nohama na zemi a napsala, že rozhodujících je teprve dalších pět let a definitivně vyhráno rozhodně mít nemusí - nemoc se totiž v této době může poměrně snadno vrátit. Budeme jí však moc držet palce, aby už byla zdravá - navždy!

Autor: bin

Diskuze